Erän salibandyjaoston johtokunta

Salibandyjaoston johtokunta vuonna 2016


Puheenjohtaja:


Jari Mäki-Arvela, 040 507 9718, jari.maki-arvela@tapanilanera.fi

Jäsenet:


Tiina Heinänen, 040 578 4568, tiina.heinanen@tapanilanera.fi

Kari Huhtala, 0400 615 645, kari.huhtala@tapanilanera.fi

Juha Koski, 0500 432 978, juha.koski@tapanilanera.fi

Matti Pasanen, 0400 400 173, matti.pasanen@tapanilanera.fi

Markku Rantala, 040 728 6769, ransu@tapanilanera.fi

Jan-Erik Suni, 040 777 3456, jan-erik.suni@tapanilanera.fi

Johtokunnan sihteerinä toimii lajipäällikkö:
Jari Oksanen, 044 531 9048, jari.oksanen@tapanilanera.fi

Johtokunnan jäseniä (vasemmalta): Matti Pasanen, Kari Huhtala, Milan Rantakari, Jari Mäki-Arvela sekä lajipäällikkö Jari Oksanen